The Flower and Plant Show

Yakında...

13. ULUSLARARASI

SÜS BİTKİLERİ, PEYZAJ ve YAN SANAYİLERİ İHTİSAS FUARI

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

The Flower and Plant Show, 2025’te 13. kez bir araya getireceği katılımcı ve ziyaretçileri ile Avrasya’nın sektöre yönelik en etkili ticari platformu olacak. Süs bitkileri ve peyzaj sektörünü tek çatı altında buluşturacak olan fuar, sektörel ihracata katkı sağlayacak.

 • Yerinizi Ayırtın

  YERİNİZİ AYIRTIN

  2025 yılında Tüyap’ta düzenlenecek The Flower and Plant Show’da süs bitkileri ve peyzaj sektörü liderleri arasında yer almak ve fuarın sunduğu sayısız ticaret fırsatından yararlanmak için yerinizi ayırtın.

  KATILIMCI OLUN
 • Sponsorluk Fırsatları

  SPONSORLUK FIRSATLARI

  Sponsorluk Paketleri ile Maksimum Görünürlük Elde Edin! Bizimle hemen flowershow@tarsusturkey.com adresinden iletişime geçin, sponsorluk fırsatlarını kaçırmayın!

  SPONSORLUK BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN
 • Sonuç Raporu

  FUAR SONUÇ RAPORU

  Tarsus Turkey tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 11’incisi düzenlenen organizasyonu 931’i yurt dışından olmak üzere toplam 14.330 profesyonel ziyaret etti.

  2019 FUAR SONUÇ RAPORU

YENİ BAĞLANTILAR KURUN

The Flower and Plant Show 2025’i, Hosted Buyer Programı ile uluslararası pek çok satın almacı ziyaret edecek.

Making Connections

THE FLOWER AND PLANT SHOW 2025’TE SİZİ NELER BEKLİYOR?

2025 yılında gerçekleşecek The Flower and Plant Show, yine yurt içinden ve yurt dışından binlerce satın almacı ile sektörün lideri olan firmaları buluşturmaya hazırlanıyor.

HABERLER

 • The Flower and Plant Show 2023, 12-15 Nisan'da

  17 Şubat 2023

  The Flower and Plant Show 2023, 12-15 Nisan'da

  Ülkemizde meydana gelen ve hepimizi derinden etkileyen depremler sonucu ertelenen The Flower and Plant Show'un yeni tarihi 12-15 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir.

 • The Flower and Plant Show İleri Bir Tarihe Ertelenmiştir!

  9 Şubat 2023

  The Flower and Plant Show İleri Bir Tarihe Ertelenmiştir!

  16-18 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap'ta gerçekleşmesi planlanan The Flower and Plant Show, ülkemizde meydana gelen ve hepimizi derinden etkileyen depremler nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

 • The Flower and Plant Show’un hazırlıkları başladı

  24 Haziran 2022

  The Flower and Plant Show’un hazırlıkları başladı

  Türkiye’nin uluslararası ölçekteki en yeşil buluşması The Flower and Plant Show için hazırlıklar başladı. Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörünün ihracatına doğrudan katma değer sağlayan fuar, başta İtalya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Mısır ve Rusya başta olmak üzere tüm Avrupa ve MENA bölgesinden satın almacıları, yerli üreticilerle buluşturacak.

 • The Flower and Plant Show’un yeni tarihleri açıklandı

  18 Mart 2022

  The Flower and Plant Show’un yeni tarihleri açıklandı

  Süs bitkileri ve peyzaj sektörünü uluslararası ölçekte tek bir adreste buluşturan The Flower And Plant Show’un 16-18 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştirileceği duyuruldu.

 • Süs Bitkileri Sektörü 2022'de İstanbul'dan Dünyaya Açılacak

  7 Temmuz 2021

  Süs Bitkileri Sektörü 2022'de İstanbul'dan Dünyaya Açılacak

  Fuar organizatörü Tarsus Turkey, 5 ayrı sektörde düzenlediği 6 farklı ihtisas fuarında yaklaşık 2,5 milyar dolarlık ticarete ev sahipliği yapıyor. Tarsus Turkey tüm fuarlarını, her yıl ortalama 200 fuarın gerçekleştiği ve dünya ticaretinin en önemli merkezlerinden biri haline gelen İstanbul’da gerçekleştiriyor.

TÜM HABERLER

ONAYLI FUAR

 • TOBB

ÜYESİDİR

 • TFYD
 • AEO Member
 • SISO
 • UFI Member

ORGANİZASYON

 • Informa Markets Logo