Yakında, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

İSTANBUL'U KEŞFEDİN

Görkemli geçmişi üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul; finansal, ekonomik ve turistik bir merkez olarak öne çıkan uluslararası bir şehirdir.

İstanbul’u Keşfedin

Bir kolu Asya’ya, diğer kolu Avrupa’ya uzanan İstanbul, dünyada iki kıta üzerinde kurulmuş tek şehirdir. Şehirdeki müzeler, kiliseler, saraylar, büyük camiler, çarşılar ve doğal güzellikler sayılamayacak kadar çoktur.

Sanat, kültür ve eğlence

Gerek Türk gerek yabancı tiyatro oyunlarının temsil edildiği, yerli ve uluslararası çalışmaların sergilendiği, konserlerin, sergilerin, tiyatro ve müzik festivallerinin, müzayedelerin, konferansların düzenlendiği İstanbul, müzeleriyle de uluslararası bir sanat ve kültür merkezidir.

Boğaziçi

Bir İstanbul seyahati, Avrupa ve Asya’yı ayıran Boğaziçi’nde yapılacak geleneksel ve unutulmaz bir tekne gezisi olmadan çok eksik kalacaktır. Boğaziçi kıyıları geçmişin ve geleceğin, büyük görkem ve basit güzelliklerin çok keyifli bir karışımını sunmaktadır.

İstanbul eğlence hayatı

İstanbul’da çok sayıda bar, gece kulübü ve diskotek vardır. Ayrıca tüm yöresel çeşitleriyle Türk Mutfağı sunan sayısız restoranın yanı sıra İtalyan, Fransız, Japon, Çin ve Lübnan mutfakları da şehirde kendine yer bulmaktadır.