Yakında, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

The Flower and Plant Show 2023, 12-15 Nisan'da

Ülkemizde meydana gelen ve hepimizi derinden etkileyen depremler sonucu ertelenen The Flower and Plant Show'un yeni tarihi 12-15 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir.

Tarsus Türkiye olarak, yurt içi ve yurt dışına yönelik tüm hazırlıklarını tamamladığımız The Flower and Plant Show 2023 Fuarımızı, yaşanan deprem felaketi nedeniyle ileri bir tarihe ertelemiştik.

Türkiye ekonomisinin ihracat lokomotifi olarak gösterilen fuar organizasyonlarının yeniden başlaması; yaralarımızın daha hızlı sarılıp, deprem bölgesinin yeniden ayağa kalkması için önemli bir itici güç olacaktır.

Bu gerçekten hareketle, bir taraftan yerli üreticilerimizin ekonomik kalkınmasına ve uluslararası ticaretine destek olmak, diğer yandan sektörel hareketliliğin yeniden ivme kazanmasına katkı sağlamak amacıyla, The Flower and Plant Show’u 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde 12. kez açacağız.

Başta yerli üreticiler olmak üzere, süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası nitelikli tek bir fuarda buluşturan The Flower and Plant Show 2023’de görüşmek dileğiyle.

Hep birlikte, daha güçlü Türkiye!