Yakında, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

The Flower and Plant Show İleri Bir Tarihe Ertelenmiştir!

16-18 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap'ta gerçekleşmesi planlanan The Flower and Plant Show, ülkemizde meydana gelen ve hepimizi derinden etkileyen depremler nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belirlenince siz değerli paydaşlarımıza duyuracağız.

İstanbul Tüyap'ta 16-18 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşmesi için tüm hazırlıkları tamamlanan The Flower and Plant Show'un başlamasına 10 gün gibi bir zaman varken, ülkemiz ve vatandaşlarımız Kahramanmaraş ve çevre illerimizde büyük bir yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki depremle sarsılmıştır.

Bir yandan kurtarma çalışmaları devam ederken, bölgeden binlerce binanın yıkıldığı, insanlarımızın enkaz altında olduklarına dair bilgiler ve veriler gelmektedir. Ülkemiz devlet kurumları, sivil toplum örgütleri dahil olmak üzere bütün olarak depremzedelerinin yaralarını sarabilmek için seferber olmuştur. Yine devletimiz tarafından 7 gün süre ile yas ilan edilmiştir.

Belirtmek isteriz ki, fuar organizasyonu ertelemek Tarsus Turkey Fuarcılık A.Ş. açısından hazırlıkların tekrar yapılması anlamına gelmektedir. Ancak içinde bulunduğumuz koşullar altında bölgede yer alan katılımcılarımızdan, ziyaretçilerimizden fuara katılmalarını beklemek mümkün olmadığı gibi bu süreçte tüm imkanlarımızın depremde zarar gören vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya yönlendirilmesi gerekmektedir.

Tüm bu gereklilikler göz önüne alınarak 16-18 Şubat 2023 tarihleri arasında on ikincisi gerçekleştirilecek The Flower and Plant Show'un ileri bir tarihe ertelendiğini, yeni tarihin tespit edilmesinden sonra kamuoyuna duyurulacağını bildiriyor, bu vesileyle depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yarılılarımıza acil şifalar diliyoruz. Saygılarımızla.


Tarsus Turkey Fuarcılık A.Ş.