Yakında, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

The Flower and Plant Show, 12. kez kapılarını açtı

Süs bitkileri ve peyzaj dünyası, Tüyap Beylikdüzü’ndeki Uluslararası The Flower and Plant Show’da bir araya geldi. Tarsus Fuarcılık tarafından 12.’si düzenlenen organizasyonda; farklı türde ağaçlar, çiçekler ve çiçek soğanları, iç ve dış mekan süs bitkileri, fideler, dikey bahçeler, meyve fidanları, tohumlar, dekoratif peyzaj malzemeleri, bahçe aletleri, park ekipmanları, yetiştirme ortamları ile teknik ekipman ve malzemelere kadar sektöre dair yüzlerce ürün sergileniyor.

12. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı The Flower and Plant Show’da, çoğunluğu yerli üreticilerden oluşan çok sayıda marka, yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçiyle buluşacak.

Aytemur; “İstanbul ve Anadolu’dan üreticiler, fuarla birlikte yeni pazarlara yelken açacak”

Tüyap Beylikdüzü’nde başlayan The Flower and Plant Show ile ilgili açıklamalarda bulunan Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur; “Fuara katılan çoğunluğu yerli üreticilerimiz, en özel ve nitelikli ürünlerini bir arada sergiliyor. Dört gün boyunca yurt dışından çok sayıda doğrudan alıcı gelecek. Üretim gücü, lojistik konusundaki artıları ve kaliteyi uygun maliyetle sunabilme avantajıyla Türkiye Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörü’nün, dünya pazarından çok daha fazla pay alması için The Flower and Plant Show 2023, önemli bir fırsat olacak” dedi.

The Flower and Plant Show 2023’te, başta belediyeler olmak üzere oteller, alışveriş merkezleri, inşaat firmaları, sağlık kuruluşları, markalı konut projeleri, şehir planlamacıları, mimarlar ve villa sahipleri gibi süs bitkileri ve peyzaj ile doğrudan ilgisi bulunan ziyaretçi grupları, ihtiyaç duydukları “yeşil çözümleri” bir arada bulabilecek.

15 Nisan Cumartesi akşamına kadar ziyarete açık olan fuar hakkında detaylı bilgi için www.flowershow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.