KOSGEB DESTEKLERİ AÇIKLANDI
11-13 KASIM 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KOSGEB DESTEKLERİ AÇIKLANDI

12. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı The Flower and Plant Show, KOSGEB 2021 yılı yurt içi fuar desteği kapsamında.

Fuara katılacak firmalarımızın yararlanabileceği KOSGEB destekleri hakkında detaylı bilgi ve başvuru için KOSGEB danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

The Flower and Plant Show Katılımcısı Olmanın Avantajları

Markanızı rakiplerinizin önüne taşıyarak yeni iş bağlantıları oluşturun ve satın almacılarla bir araya gelin! 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde Tüyap'ta gerçekleşecek olan The Flower and Plant Show, süs bitkileri ve peyzaj sektörünü aynı çatı altında buluşturacak. KOSGEB yurt içi fuarlar desteği kapsamına alınan fuar katılımcıları için yeni yılda ticaret hacmi yaratarak firmaların ihracat rakamlarını artıracak.

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Üç gün boyunca binlerce satın almacı The Flower and Plant Show'u ziyaret edecek. Doğru kişilerle tanışmak için doğru yerdesiniz.

MÜKEMMEL KONUM

Avrasya’nın süs bitkileri ve peyzaj sektörünün merkezinde olun. Türkiye konumunu avantaja çevirin.

FİRMANIZI ÖNE ÇIKARIN

Markanızı binlerce yerli ve uluslararası satın almacı önüne çıkarıyoruz. The Flower and Plant Show markanız için en ideal platformu sunuyor.

Süs bitkileri ve peyzaj sektörü liderleri arasında yer almak ve The Flower and Plant Show'un sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

KATILIMCI OLUN