Yeşil yapılar için yenilikçi peyzaj çözümleri Flower Show İstanbul’da!
11-13 KASIM 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yeşil yapılar için yenilikçi peyzaj çözümleri Flower Show İstanbul’da!

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nde 11. kez kapılarını açıyor. Tarsus Turkey / CYF Fuarcılık tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile 14 -16 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek fuarda, müstakil evlerden apartman ve sitelere, markalı konut projelerinden ticari binalara kadar bütün yapıların her türlü peyzaj ihtiyacını karşılayan çözümler bir arada sergilenecek. Özellikle inşaat firmalarının temsilcileri ile mimar ve iç mimarlara ilham olacak zengin süs bitkisi çeşidine ve yenilikçi peyzaj tasarımlarına da ev sahipliği yapacak fuarda, yapı sektöründen profesyonel ziyaretçiler, yerli üreticilerin sunduğu uygun maliyetli peyzaj ürünlerini ilk elden görme fırsatı bulacak.

Flower Show İstanbul 2019’da iç ve dış mekan süs bitkilerinden fide ve tohumlara, dikey bahçe uygulamalarından, egzotik ağaçlara, sulama ekipmanlarından bahçe aksesuarlarına kadar peyzaj ile ilgili yüzlerce yenilik bir arada sergileniyor. Tüm mimarların ve peyzaj mimarlarının, projelerine değer katmak için mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyon olan Flower Show İstanbul 2019’a bu yıl çoğunluğu yerli üretici 200 firma katılıyor.

Süs bitkileri ve peyzaj sektörü, Flower Show İstanbul’da buluşacak…

Geçen yıl yurt dışından gelen yeni yabancı ziyaretçi oranını yüzde 88,5 gibi rekor bir düzeye taşıyan Flower Show İstanbul’u Türkiye ile birlikte 52 ülkeden profesyonel iş insanı ziyaret etmişti. Uluslararası süs bitkileri ve peyzaj sektörüne ev sahipliği yapacak olan organizasyona aralarında inşaat ve peyzaj proje firmaları, belediyeler, kamu kurumları, turistik tesisler, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından 16 bin 500 ziyaretçi bekleniyor.

i

A