Otellere özel peyzaj çözümleri bu fuarda!
11-13 KASIM 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Otellere özel peyzaj çözümleri bu fuarda!

Tarsus Turkey tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile 14 -16 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Flower Show İstanbul 2019’da, turistik tesislerin bulunduğu coğrafi bölgeye, konuma ve araziye en uygun peyzaj çözümleri görücüye çıkıyor. Çoğunluğu yerli üretici 200 firmanın katılımıyla Tüyap Beylikdüzü’nde 11.’si gerçekleşecek fuarda daha yeşil, daha doğal ve göz alıcı tesisler için farklı çiçek türlerinden iç ve dış mekan süs bitkilerine, fide ve tohumlardan dikey bahçe uygulamalarına, egzotik ağaçlardan sulama ekipmanlarına ve bahçe aksesuarlarına kadar peyzaj ile ilgili yüzlerce yenilik bir arada sergileniyor.

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, Kasım ayında 11. kez kapılarını açıyor. Organizasyonda, butik otellerden büyük otel zincirlerine kadar turistik tesislere yönelik en yeni peyzaj çözümleri bir arada sergilenecek. Özellikle otel yöneticileri ile bu alanda hizmet veren mimar ve iç mimarlara ilham olacak zengin süs bitkisi çeşidine ve yenilikçi peyzaj tasarımlarına da ev sahipliği yapacak fuarda, turizm sektöründen profesyonel ziyaretçiler, yerli üreticilerin sunduğu uygun maliyetli peyzaj ürünlerini ilk elden görme fırsatı bulacak.

Süs bitkileri ve peyzaj sektörü, Flower Show İstanbul’da buluşacak…

Geçen yıl yurt dışından gelen yeni yabancı ziyaretçi oranını yüzde 88,5 gibi rekor bir düzeye taşıyan Flower Show İstanbul’u Türkiye ile birlikte 52 ülkeden profesyonel iş insanı ziyaret etmişti. Uluslararası süs bitkileri ve peyzaj sektörüne ev sahipliği yapacak olan organizasyona aralarında turistik tesisler, belediyeler, kamu kurumları, inşaat ve peyzaj proje firmaları, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından 16 bin 500 ziyaretçi bekleniyor.

a