Kısa Süre Kala Ziyaret Planı - Flower Show İstanbul
English
12-14 KASIM 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KISA SÜRE KALA ZİYARET PLANI

En iyilerimizin bile başına geldi; birden fark ediyorsunuz ki bir sonraki hafta, hatta bir sonraki gün ziyaret etmeniz gereken bir fuar var. Panik yapmayın! Yardım etmek için buradayız.

ÖN KAYIT
Ziyaret edeceğiniz fuardan bir ay, bir hafta veya bir gün uzakta olsanız bile, fuar web sitesi aracılığıyla ön kaydınızı yapmayı unutmayın. Bu, fuar alanına vardığınızda size zaman kazandıracaktır.

HEDEFLERİNİZ BELİRLEYİN
Fuar ziyaretinizle ulaşmayı planladığınız hedeflerin açık olmasına özen gösterin. Onları listeleyerek not edin ve ulaştıklarınızın üzerini çizerek listenizden çıkarın.

ROTANIZI ÇİZİN
Fuara gitmeden önce vaktiniz varsa; mutlaka görmeniz gereken firmaları ve görmek istediğiniz firmaları bir listede toplayın. Yerleşim planını aldığınızda, fuar öncesinde veya alana vardığınızda 10 dakikanızı planı incelemeye ayırın ve rotanızı çizin. Böylece fuar alanlında kaybolmayacaksınız.

ZAMAN DEĞERLİDİR
Fuardan önce uzun bir zaman olarak düşündüğünüz süreç, aslında yeterli olmayabilir. Mutlaka görmeniz gereken firmaları ve önemli konferansları ziyaret ederken zamanınızın sıkışmaması için kendinize tüm bunlar için zaman ayırdığınızdan emin olun.

AÇIK GÖRÜŞLÜ OLUN
Bu bir planınız olmasını sağlayacaktır ve evet zamanınız kıymetlidir. Bu nedenle mümkün olduğunca açık görüşlü olun. Bilmediklerinize zaman ayırarak göz atmayı unutmayın. Daha önce hiç duymadığınız birçok katılımcı olacak ve ihtiyacınız doğrultusunda onlarla tanışmak için harika bir zaman.