English
12-14 KASIM 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2019 Katılımcı Listesi

 • MET-SAN TARIM ALETLERLİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  MİKRON MAKİNE ELEKTROSTATİK EKİP. TEM. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | 12B06-C

  Our company since 2005 years, domestic and foreign high-tech products that could meet the needs of manufactures industrial machines. With our experienced technical staff and engineers simply produce it zooms the world we are exporting our machines to 16 countries (including America-Europe).Our machines we produce is completely our own design, and the software until it reaches 100% domestic production . Our mission as a company; "High technology and producing high quality products, we take our place in the world market, the technology is to contribute to preserving our unique national economy by expanding an institution issuers".

 • Placeholder

  MODELSAN DEKORASYON MOB. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | 14C08

  1980yılında bu güne ahşap sektöründe faaliyetine başlayan,8000 m2 açık ve 2500 m2 kapalı alana sahip olan firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana uluslar arası alanda ahşap sanayi üzerine faaliyet göstermektedir. Mobilya sektörü için hem ekonomik hem de en kaliteli hammaddeleri kullanan firmamız, TSE normlarında ve Patent Enstitüsü tarafından patentleri alınmış modern ve birbirinden eşsiz modelleriyle hizmet vermektedir. Günümüz şartlarını referans kabul eden firmamız MODELGARDEN adı altında Kent Mobilyası ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. AR-GE departmanı tarafından projelendirilen ürünlerimiz tedarikçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 • NAZLI FİDAN - MAHMUT ŞEVKET ALAN

  NAZLI FİDAN - MAHMUT ŞEVKET ALAN

  12 HALL | 12A08-A

  Dış mekan süs bitkileri alanında dışa bağımlılığı azaltmak için peyzaj firmalarının ara-mal ihtiyacını karşılamanın yanında doğrudan dikime uygun bitki çeşitliliğimizle Kalite ve Güvenden ödün vermeden üretime devam etmekteyiz. Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması ile kaliteli, rekabetçi, standart ve sürdürülebilir üretimin sağlanmasıdır. Satış sonrası destek hizmeti ile ürettiğimiz ürünlerin her daim takipçisi olmaktayız.

 • NERGİS PEYZAJ ÇİÇEKÇİLİK FİDANCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder
 • Placeholder

  OĞUZ SÜS BİTKİLERİ ÜR. PEYZAJ TAR. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

  12 HALL | 12D02

  Muammer OĞUZ tarafından 1997 yılında kurulan şirketimiz Akdeniz bölgesine özgü Dış Mekan Süs Bitkisi üretimine başlamıştır. Üretimin önemli bir kısmını çalı, sarmaşık, piramit, tijli ve top formunda 12 değişik renkte begonvil oluşturmaktadır. Bunun yanında Metrosideros , Loropetalum , Lavandula , Dodonea , Lantana , Hibiscus , Tecoma , Plumbago , Rhyncospermum gibi spesifik Akdeniz çalıları da üretmektedir. Firmamız 20 000m2 kapalı 25 000m2 açık alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 • ORBAY PLASTİK KAUÇUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ORBAY PLASTİK KAUÇUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | 14C11-B

  Ömrünü tamamlamış lastikler tekrar işleme tabi tutularak, kauçuk zemin kaplama olarak varlığını sürdürüyor. Özellikle oyun alanlarının zemininde tercih edilen kauçuk zemin kaplama, çocukların parklarda yaralanmalarını ciddi ölçüde azalttığından giderek daha fazla tercih ediliyor. Günlük 20 ton lastik işleme kapasitesine sahip olan Orbay'da, günde 10 ton kauçuk zemin kaplaması üretiliyor.

 • Placeholder

  ORKİDE ÇİÇEKÇİLİK - MUHSİN ERSAVAŞ

  12 HALL | 12A12-C

  Saksıda, süs bitkisi formunda narenciye çeşitleri ve Bonsai zeytin üretimi ve pazarlaması

 • OYA FİDANCILIK A.Ş.

  OYA FİDANCILIK A.Ş.

  12 HALL | 12D07-B

  Polat Grup bünyesinde 2010 yılında kurulan Oya Fidancılık A.Ş. Aydın ilinde 500 dekar üretim alanı ve 1000 m² kapalı üretim alanımızla sektöre bilimsel, teknik ve teknolojik alanda uzman kadrosuyla birlikte daha çok yol kat etmeyi ve daha iyi hizmet sunmayı ilke edindik… Oya ağacı, Palmiye çeşitleri, Bonsai Zeytin ve Zakkum türleri ile sektörde yerini hızlı bir şekilde alan ve geleceğe emin adımlarla ilerleyen Oya Fidancılık A.Ş. ile daha yeşil bir gelecek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 • ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
 • ÖNDER KURUMSAL İHTİYAÇ VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ END. MAK. SATIŞ SERVİS VE GIDA MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ÖNDER KURUMSAL İHTİYAÇ VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ END. MAK. SATIŞ SERVİS VE GIDA MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | 14A12-B

  Önder kurumsal 1995 yılında Kayseri kurulmuş olup ilk olarak iç Anadolu bölgesinde sonra ulusal olarak çalışmaya devam etmiştir. Firmamız 2000 yılından bu yana Osso markası ile plastik çöp konteyner, plastik dekoratif saksı ,plastik kasa, palet ve temizlik sarf malzemeleri çeşitleri ile hizmete devam etmektedir. Çeşitli ve kaliteli ürün yelpazesi ile kısa zamanda tüm Türkiye'de dağıtımını yaptığımız ürünlerimiz hızla markalaşmış ve kendini kabullendirmiş tir. Tüm E ticaret siteleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının ve tüketicilerin çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz. 'Önceliğimiz orjinal plastik Hammade ile uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunmaktır'