English
12-14 KASIM 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2019 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • TRAKYAÇİM PEYZAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TRAKYAÇİM PEYZAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | 12E08-B

  Kırklareli ili, Pınarhisar ilçesi, Osmancık Köyündeki Üretim Tesisimizde modern makine ve ekipmanlarımız ile Hazır Doğal Çim ( Rulo Çim ) üretimi yapılmaktadır.

 • Placeholder
 • TURGUTLU BOTANİK PARK SÜS BİTKİLERİ PYZ. İNŞ. TAAH. TRZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • UHUD TOPRAK MADENCİLİK PEYZAJ İNŞ. HAYV. KOMP. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

  UHUD TOPRAK MADENCİLİK PEYZAJ İNŞ. HAYV. KOMP. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

  14 HALL | 14A07

  1983 Yılında İstanbulda Faliyetlerimize Başladık. Firmamız 2015 Yılında Toprak Dünyası Adı Altında Ulusal ve Uluslararası Projelere İmza Atmayı Planladığımız Yeni Ünvanımızla Kurmuş Bulunmaktayız. Faliyetlerimize Daha Güçlü ve Profosyenel Ekiple 90 Dönüm Arazi Üzerinde Modernize Ettiğimiz Yeni Tesisimizle Hizmet Vermeye Devam etmekteyiz.

 • ÜNLÜ MÜH. İNŞ. MADENCİLİK ELEKTR. DOĞALGAZ TURZ. GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÜNLÜ MÜH. İNŞ. MADENCİLİK ELEKTR. DOĞALGAZ TURZ. GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | 12A08-B

  1992 yılında, Isparta'da üretim sektörüne otomasyon ve teknik hizmet amaçlı faaliyete başlayan mühendislik firmamız; deneyimlerinden kazandığı öz bilgi birikimiyle madencilik ve inşaat sektöründe de faaliyetlerine devam etmektedir. Çeyrek asırı aşan süredir Mühendislik tecrübemizle, Fonolit Doğal Taşını Ispartadan başlayarak tüm dünyaya sunmak için firmamız faaliyetine devam etmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz Fonolit Doğal Taşı, dış cephe kaplamalarında, kaldırımlarda, meydan döşemelerinde, iç mekanların döşenmesinde, merdiven basamaklarında, park ve bahçelerde, apartman ve site içi kaplamalarda, otoparklarda, endüstriyel sahalarda, küp taş (arnavut kaldırımı) uygulamaları, mimari tasarımlar ve tarihi yapıların restorasyonunda kısaca estetik görünüm verilmek istenen her alanda rahatlıkla kullanılır.

 • VERTİCALLE (CK PEYZAJ MİM. İNŞ. TAHH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  VERTİCALLE (CK PEYZAJ MİM. İNŞ. TAHH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  12 HALL | 12B03

  2014 yılından beri Verticalle markası altında dikey bahçe, modüler saksı ve çatı bahçesi uygulamaları yapmaktayız. 2019 yılından itibaren Grassplast markası altında plastik peyzaj sınırlayıcı ve zemin stabilizasyon ürünlerini de kullanıma sunduk.

 • VİZYON TEKSTİL TUR. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  VİZYON TEKSTİL TUR. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | 12E03-A

  Vizyon Tekstil’in geliştirdiği bir marka olan E-bağcı, üzüm, fide, meyve ve her türlü bağ ve bahçe bağlama malzemeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ürün yelpazemizin başlıcaları aşağıdaki gibidir: Ø BOBEX Elastik penye bağlama ipi bobinleri Ø Dökme bağlama ipleri Ø Bobin Taşıma Çantası Ø CUTTEX Yüzük bıçak Ø TÜPLAST yeşil plastik bağlama ipi bobinleri Ø MAX TAPENER ve aksesuarları Ø TEBANT Kauçuk ve ankrajlı bağlama halkaları Ø TWISTEL Kağıt ve Plastik Tel bağlama ürünleri Ø TİRABUŞON Elle Bağlama Aleti Ø KORUMATEX Koruma Kumaşları ve Çeşitleri Ø FIBERSTICK Komposit fide çubukları Ø MAX TENSOR tel birleştirme ve germe baklaları ve aksesuarları Ø Akasya dikmeler

 • YALOVA FİDE TARIM ÜRÜNLERİ PAZ. İNŞ. TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  YALOVA FİDE TARIM ÜRÜNLERİ PAZ. İNŞ. TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | 12C03-C

  2013 yılında kurulan firmamız toplamda 25 dönüm fide üretim amaçlı inşa edilmiş sera ile yıllık 110 milyon süs bitkisi fidesi ve 10 milyon sebze fidesi üretme ve teslim etme kapasitesine sahiptir. 20 Teknik personele ek olarak sezonluk 80 kişilik üretim ekibi ile süs bitkileri ve sebze fidesi üreticiliği alanında kaliteli ürün ve hizmet anlayışını belirleyen firmamız; daha önce düzenli olarak ithal edilen fideleri üretip müşterilerimize sunmakta ve dışa bağımlılığı azaltmaktadır.

 • YASEMİN ZİRAAT ÜRÜ. SAN. TİC. A.Ş.

  YASEMİN ZİRAAT ÜRÜ. SAN. TİC. A.Ş.

  14 HALL | 14A02-B

  Şam Guta'nın engin ve bereketli topraklarında doğan Yasemin Ziraat, dünyanın dört bir yanındaki 40 yıllık tecrübesi ile tanınıyor. Yasemin Ziraat; çeşitli bitki üretiminden başlayarak (süs bitkileri, orman bitkileri ve meyve ağaçları), konut ve iş yerlerine peyzaj düzenleme, dizayn, tarım ve bakım çalışmalarına varıncaya kadar, geniş ürün yelpazesi ile entegre tarımsal hizmetler ve profesyonel çözümler sunan bir şirkettir. Ana merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan şirketimizin Mersin ve İzmir şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Mersin ve İzmir şubelerimizde şatış faaliyetlerinin yanında üretim de yapmaktayız.