Yeşil'e dair herşey yeni yerinde.. Gelin ve yenilikleri keşfedin.. Ürün gruplarına göre ayrılmış 3 yeni salon ile.. Yeni alanında TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi'nde.. %75 büyüyen fuar..
Exhibitor List of 2017        
Exhibitor Company City / Country Hall No Stand No  
3K İnşaat TR Ankara Hall 11 11C05
Aarbomex Nursery BELGIUM Hall 12 12A12
Adaplant Fidancılık TR Sakarya Hall 12 12B04-A
Agro De Arend The NETHERLANDS Hall 11 11D04-B
Agrodrip Sulama Sistemleri TR Izmir Hall 11 11A07
Agrotec ITALY Hall 11 11A02-A Represented by Full Service
Akbahar Plastik TR Istanbul Hall 11 11A18
Akca Park TR Izmir Hall 11 11A16-A
Akra Fidancılık TR Yalova Hall 12 12A16
Aksan Peyzaj TR Antalya Hall 11 11B04-A
Aktaş Plant – Gizem Peyzaj TR Izmir Hall 12 12A03-A
Ally Turf Care USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Alpin Makine TR Izmir Hall 11 11A09-B
Anadolu Fidancılık TR Bursa Hall 12 12B08
Anadolu Park Kent Ekipmanları TR Ankara Hall 11 11A12-A
Andre Briant FRANCE Hall 14 14A04 Represented by Doga Gida
Ankapark Dizayn TR Istanbul Hall 11 11B04-B
Ankara Havuz TR Ankara Hall 11 11B03-B
Antalya Süs Bitkileri TR Antalya Hall 14 14C02-A
Apex USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Aralya Fidancılık TR Kocaeli Hall 12 12A13
Aratlı Botanik TR Izmir Hall 12 12A01-B
Arbor N.V. BELGIUM Hall 12 12A06
Arın Orman Ürünleri TR Duzce Hall 14 14A10 Represented by Duzce Botanik
Arifiye Çiçekçilik Fidancılık TR Sakarya Hall 14 14C08-A
Arte Solare ITALY Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Arten Grup Peyzaj TR Ankara Hall 14 14F01
Asfa Plastik TR Adana Hall 11 11C02-B
Asya Döküm Alt Yapı TR Istanbul Hall 14 14F11
Asyasol Gübre TR Istanbul Hall 11 11D01-B
ATR Doğal Taş TR Izmir Hall 11 11C03
Ay Etiket TR Istanbul Hall 11 11A05-C
Aydın Kum Çakıl TR Manisa Hall 14 14A14-A
Ayer Barkod TR Istanbul Hall 11 11D01-A
Ayer Peyzaj TR Ankara Hall 11 11B06-B
Aykut Zengin Mimarlık TR Istanbul Hall 14 14B08
Aytı Tarım TR Bursa Hall 14 14A01
Ayvalı Sera TR Ankara Hall 14 14A02-C
Bahar Polimer TR Istanbul Hall 11 11A03
Baklavacılar Turizm TR Istanbul Hall 11 11A09-A
Barkodsan TR Bursa Hall 11 11D09
Bd Peyzaj – Sumer İnsaat TR Istanbul Hall 12 12E05
Best USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Birikim Süs Bitkileri TR Yalova Hall 14 14B05
BS Peyzaj TR Istanbul Hall 11 11A15
Burgascvet 90 Tanev BULGARIA Hall 14 14A17
Büyük Çamlıca Fidancılık TR Istanbul Hall 12 12D03-B
Büyük Çamlıca Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12D03-A
Calzavara SNC ITALY Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Camon UNITED KINGDOM Hall 11 11A09-A Represented by Baklavacilar
Can Botanik House TR Antalya Hall 14 14C06
Carat Dogaltaşlar TR Izmir Hall 14 14F10
Cellfest TR Istanbul Hall 11 11A14-A
Cem Botanik TR Istanbul Hall 12 12A05
Cemer Kent TR Izmir Hall 11 11B08
CK Peyzaj – Verticalle TR Antalya Hall 14 14D09
Classen UNITED KINGDOM Hall 11 11A09-A Represented by Baklavacilar
Club Car USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Compo Expert GmbH GERMANY Hall 11 11A04-A Represented by İlpas
Countax UNITED KINGDOM Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Çağrı Fiber Kent Ekipmanları TR Yozgat Hall 11 11A06-B
Çapra İnşaat Mlz. TR Manisa Hall 14 14C09
Çelik Grup Müh. Peyzaj TR Ankara Hall 11 11A13
Çepkan Çiçekçilik TR Mugla Hall 12 12D05
Çetaş – Erzurum Çevre Tem. Ağaç ve Peyzaj A.Ş. TR Erzurum Hall 12 12A14
Çetin Elektro Plastik TR Manisa Hall 11 11B01
Çınar Peyzaj TR Rize Hall 14 14A05-A
Çiftçim Peyzaj TR Bursa Hall 12 12B07
Çimeks İnşaat Peyzaj TR Istanbul Hall 11 11A15
Çimsan TR Istanbul Hall 11 11B04-A
Çin-pa TR Ankara Hall 14 14D05
Dal Lunapark TR Kocaeli Hall 11 11B09-A
Demirtaş Madencilik TR Antalya Hall 12 12D10 Represented by Detaş Peyzaj
Detaş Peyzaj TR Antalya Hall 12 12D10
Doğa Gıda Tarımsal Üretim TR Yalova Hall 14 14A04
Doğa Park İnşaat TR Kocaeli Hall 11 11B09-B
Doğancı Peyzaj TR Yalova Hall 14 14A08
Doğanlar Nakliyat – Garden Pomza TR Kayseri Hall 11 11D02
Doğuş Vana TR Izmir Hall 11 11D10
Doktor Tarsa TR Antalya Hall 11 11C04
Doruk Botanik TR Istanbul Hall 14 14D04-B
Dummen Orange The NETHERLANDS Hall 14 14A11 Represented by Greneth Plants
Durusu Fidancılık TR Istanbul Hall 12 12C07-B
Dutch Pavilion The NETHERLANDS Hall 14 14C05
Düzce Botanik TR Duzce Hall 14 14A10
Ebben B.V. The NETHERLANDS Hall 12 12B06 Represented by Üsküdar Dış Tic.
Ekerler Peyzaj Çiçekçilik TR Bursa Hall 14 14B01
Ekin Fidancılık TR Sakarya Hall 12 12A01-A
Elen Peyzaj TR Bursa Hall 12 12E06-B
Eliet BELGIUM Hall 11 11A09-A Represented by Baklavacilar
Enessere Clean Energy ITALY Hall 12 12D06 Represented by Plantsa Botanik
Enisa Tanıtım ( Extreme Works ) TR Istanbul Hall 11 11B10-A
Enke Mimarlık TR Istanbul Hall 12 12B04-B
ERB Teknoloji TR Istanbul Hall 11 11C07-A
ERB Yapı TR Istanbul Hall 11 11C07-B
Erguvan Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12B04-B
Er-Ka Botanik TR Sakarya Hall 14 14C08-B
Erkil İnşaat TR Istanbul Hall 11 11C08
Estetika Çevre Tasarım TR Istanbul Hall 11 11B06-B
Etiler Sera Botanik TR Istanbul Hall 14 14A09-A
Farmi Forest Oy FINLAND Hall 11 11B02 Represented by Rekarma
Fidan Botanic TR Istanbul Hall 14 14A05-B
Fidan Peyzaj TR Adana Hall 14 14A06-B
Fides A.Ş. TR Istanbul Hall 14 14D02-B
Flash Tarım TR Antalya Hall 14 14B02
Floraplus Dergisi TR Izmir Hall 14 14A16
Full Service ITALY Hall 11 11A02-A
Garden & Koala TR Mersin Hall 14 14A02-B
Garden Natura TR Izmir Hall 11 11A05-A
Gardensa Çiçekçilik TR Istanbul Hall 12 12C04-A
Geoplas TR Ankara Hall 14 14E08-B
Giant Tobrocco Machines The NETHERLANDS Hall 11 11B02 Represented by Rekarma
Global Park TR Istanbul Hall 11 11B06-A
Golf International TR Istanbul Hall 11 11A09-A
Göktunalı İnşaat Peyzaj TR Ankara Hall 11 11A13
Göltaş Granit Andezit TR Ankara Hall 11 11D06
Green Car BALI Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Greenmech UNITED KINGDOM Hall 11 11A09-A Represented by Baklavacilar
Greenn The NETHERLANDS Hall 14 14C05 Dutch Pavilion
Greneth Plants The NETHERLANDS Hall 14 14A11
Gruppo Padana ITALY Hall 14 14D02-A
Gulcu Ahmet Goven TR Izmir Hall 12 12A06
Gülderen Rulo Çim TR Bursa Hall 12 12D11-B
Gülgün Peyzaj TR Antalya Hall 12 12E04
Güman Çiçekcilik TR Istanbul Hall 11 11D03
Günsa Endüstriyel TR Izmir Hall 11 11C01
Habitat Peyzaj TR Samsun Hall 14 14B07
Has Çiçekcilik TR Mersin Hall 12 12A17
Hilal Çevre Düzenleme TR Kocaeli Hall 12 12D07
Işık Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12C05
İlpaş İlaç A.Ş. TR Bursa Hall 11 11A04-A
İnce Bahçe Dizayn TR Istanbul Hall 14 14B10
İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. TR Istanbul Hall 12 12C02
İstanbul Botanik TR Istanbul Hall 12 12C07-A
İstanbul Orman Fakültesi TR Istanbul Hall 14 14F05-A
İstanbul Orman Fidanlık Md.lüğü TR Istanbul Hall 12 12D08
İstanbul Orman Müdürlüğü – Doğa Koruma ve Milli Parklar TR Istanbul Hall 14 14D06
İstanbul Tohumculuk TR Istanbul Hall 11 11B03-A
İstanbul Traktör TR Istanbul Hall 11 11A04-B
İzmir Flora TR Izmir Hall 14 14C03
Japan Flowers and Plants Export Association JAPAN Hall 14 14D08-A
Kahraman 1 Çiçekçilik TR Izmir Hall 14 14C01-B
Kanat Transport TR Istanbul Hall 12 12D06
Kaptor A.Ş. TR Izmir Hall 11 11A05
Karadeniz Çevre Teknolojileri TR Istanbul Hall 11 11A05-B
Karaoğlu Peyzaj TR Ankara Hall 12 12B04-A
Kardelen Fidancılık TR Izmir Hall 14 14B06-B
Kardelen Peyzaj TR Izmir Hall 14 14B06-A
Kardeşler Oyuncak – Rüzgar Gülü TR Istanbul Hall 14 14F04
Kardeşler Seracılık TR Izmir Hall 12 12C08
Katırcıoğlu Çim TR Izmir Hall 14 14B03
Katırcıoğlu Plastik TR Izmir Hall 14 14B03
Kebir İnşaat Peyzaj TR Istanbul Hall 14 14A05-B
Kent Peyzaj Mimarlığı TR Adana Hall 14 14A06-A
Kırmızı Beyaz Süs Bitkileri TR Izmir Hall 14 14C01-A
Kocaeli Döküm TR Istanbul Hall 11 11D05
Koçak Peyzaj TR Ankara Hall 12 12B03
Köylüm Fidancılık TR Sakarya Hall 12 12A09
Kuşak Fidancılık TR Istanbul Hall 12 12E06-C
Kuzen Grup TR Ankara Hall 11 11A13
Küçük Menderes Botanik TR Izmir Hall 12 12A11
Ladin Sera TR Mersin Hall 14 14E01
Lalesan TR Balikesir Hall 12 12A02
Lappen Nursery GERMANY Hall 14 14C04-B
Levoplant The NETHERLANDS Hall 14 14C05 Dutch Pavilion
Lider Süs Bitkileri TR Istanbul Hall 12 12C03
Maats İnşaat Makineleri – Manitou TR Ankara Hall 11 11A06-A
Manolya Peyzaj TR Istanbul Hall 14 14A14-B
Marmara Botanik TR Istanbul Hall 14 14D04-A
Media Today INDIA Hall 14 14F02-C
Meta Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12C06-A
Metay Turan Bazalt TR Ankara Hall 11 11B11
Metod Park TR Ankara Hall 11 11B03-C
Mevsel Peyzaj TR Izmir Hall 14 14D10
Mevsim Bahçe Tedarik TR Istanbul Hall 14 14A15-B
Mini Golf 35 TR Izmir Hall 12 12A16-A
Misa Global TR Istanbul Hall 11 11A14-A
Mobil İnşaat TR Ankara Hall 11 11D07
MSA Peyzaj TR Kayseri Hall 11 11A01
Multione ITALY Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Natural Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12C04-B
Nergis Peyzaj TR Yalova Hall 12 12C01
Net Yapı TR Istanbul Hall 12 12B05
NP Mimarlık Peyzaj TR Istanbul Hall 14 14C07
Oğuz Süs Bitkileri ( Sera Flora ) TR Antalya Hall 14 14B04
Oğuzer Toprak TR Istanbul Hall 14 14F08
Opti-flor The NETHERLANDS Hall 14 14C05 Dutch Pavilion
Optimal-Vertrieb Opitz GmbH GERMANY Hall 11 11B02 Represented by Rekarma
Orbay Plastik TR Izmir Hall 11 11B07
Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatcıları Birligi TR Ankara Hall 14 14D01-B
Ortanca Tarım TR Sanliurfa Hall 14 14E03-B
Osmanbey Fidanlıgı TR Izmir Hall 14 14A03 Represented by Solida Peyzaj
Özen-İş Plastik TR Istanbul Hall 11 11C02-A
Özgün Fidancılık TR Yalova Hall 12 12D11-A
Özgüneş Çiçekçilik TR Mugla Hall 14 14D08-B
Park Dizayn Kent Mobilyaları TR Mersin Hall 11 11A14B
Park Kent Mobilyaları TR Ankara Hall 11 11A13
Park Market TR Istanbul Hall 11 11B09-C
Parkalan Fiber Kent Ekipmanları TR Yozgat Hall 11 11A06-B
Parkfit Kent Ekipmanları TR Izmir Hall 14 14B06-C
Paykoç TR Izmir Hall 14 14A13
Pazzaglia ITALY Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Pekcan Havuz TR Izmir Hall 11 11B10-B
Pergel Endüstriyel TR Istanbul Hall 11 11B04-B
Piante Faro ITALY Hall 14 14A09-A
Pindstrup Modebrug A/S DENMARK Hall 11 11A05-A Represented by Garden Natura
Plant Dergisi TR Sakarya Hall 12 12A06
Plantsa Botanik TR Istanbul Hall 12 12D06
Polfisan Kent Mobilyaları TR Samsun Hall 11 11C06 – 11D08
Printack FRANCE Hall 11 11D04-A
Protea SOUTH AFRICA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
PTM Peyzaj TR Trabzon Hall 12 12C06-B
Rain S.p.A. ITALY Hall 11 11D10 Represented by Dogus Vana
Rainbow Play System USA Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Rekarma Makine TR Istanbul Hall 11 11B02
Remka – Flopan Duvar Bahce TR Adana Hall 14 14F07
RKC Kontrol TR Ankara Hall 11 11A11
Royal Flora Holland The NETHERLANDS Hall 14 14C05 Dutch Pavilion
Ryan USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
S.S Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birligi TR Izmir Hall 14 14F02-B
S.S. Akdeniz Süs Bitkileri Ürt. ve Paz. Koop. TR Antalya Hall 12 12E03
S.S. Bademler Köyü Tarımsal Klkn. Koop. TR Izmir Hall 12 12E07
S.S. Sakarya Süs Bitkileri Üreticileri Birliği TR Sakarya Hall 14 14F09
S.S. Sapanca İlçe Tarımsal Klkn. Koop. TR Sakarya Hall 14 14E08
Sakarya Botanik TR Sakarya Hall 12 12B01-A
Sakarya Fidancılık Seracılık TR Sakarya Hall 12 12B01-B
Sakarya Plant TR Sakarya Hall 12 12D02
Saksısan Plastik TR Istanbul Hall 11 11B04-C
Sasbüd TR Yalova Hall 14 14F03
Schiller USA Hall 11 11A09-A Represented by Baklavacilar
SDR Tarım Fidancılık – Edip Güler Fidancılık TR Izmir Hall 12 12E01
Secofe TR Ankara Hall 11 11D07 Represented by Mobil Cim
Selecta Hellas The NETHERLANDS Hall 14 14E02-A
Sem-ka Plastik TR Tekirdag Hall 11 11A10
Sera Proje Peyzaj TR Mersin Hall 14 14A12
Serapark Peyzaj TR Yalova Hall 12 12A03-B
Serbesler Botanik TR Sakarya Hall 12 12A07
Serinova Plastik TR Istanbul Hall 11 11A08
Sevcan Garden TR Izmir Hall 14 14D03
SFS Mühendislik TR Istanbul Hall 12 12A16-A
Simplot USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Sisis UNITED KINGDOM Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
SMS Marmara Fidancılık TR Istanbul Hall 12 12B01
Solida Peyzaj TR Izmir Hall 14 14A03
Sonçağ Orman Ürünleri TR Izmir Hall 14 14A15-A
Soplant Süs Bitkileri TR Izmir Hall 12 12E06-A
Soylu Endustriyel TR Izmir Hall 14 14C10
Sönmez Palmiye TR Adana Hall 12 12A10
Star Metal TR Istanbul Hall 14 13A11-A
Süs-Bir – Süs Bitkileri Üreticileri Birligi TR Ankara Hall 14 14D01-A
Sylva Van Hulle BELGIUM Hall 14 14A04 Represented by Doga Gida
Şafak Beton TR Istanbul Hall 14 14F06
Şile Çiçekçilik TR Istanbul Hall 14 14E02-B
Tasaco Tarım A.Ş. TR Antalya Hall 11 11C04 Represented by Doktor Tarsa
Tasarım Dergisi TR Istanbul Hall 14 14F06-A
Tekmetal TR Tekirdag Hall 14 14E07
Teknoled TR Izmir Hall 11 11A16-B
Tellioğlu Maden – WorldPerlite TR Kocaeli Hall 13 13A06-B
TKDK TR Ankara Hall 14 14C01-B
Tmmob Peyzaj Mimarları Odası TR Istanbul Hall 12 12A04
Toro USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Tureks Fuarcilik – Atrax TR Istanbul Hall 11 11A02-B
Turfco USA Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Turgutlu Botanik TR Manisa Hall 12 12D04
Turkuaz Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12D09 – 12D12
Tutor International ITALY Hall 12 12D06 Represented by Plantsa Botanik
Tülsü Fidancılık TR Izmir Hall 12 12E02
Türk Traktör TR Ankara Hall 11 11A04-B Represented by İstanbul Traktör
TYT İnşaat Peyzaj TR Istanbul Hall 12 12B02
Umut Tasarım TR Ankara Hall 11 11A12-B
Üsküdar Dış Tic. TR Istanbul Hall 12 12B06
Van Den Berk The NETHERLANDS Hall 12 12A08
Van Den Bos The NETHERLANDS Hall 14 14C05 Dutch Pavilion
Van Hulle B&C BELGIUM Hall 14 14C11
Vanmac BV. The NETHERLANDS Hall 11 11B02 Represented by Rekarma
Vermisol Naturel TR Istanbul Hall 11 11C04
Water Stone ITALY Hall 12 12D06 Represented by Kanat Transport
Wiedenmann GERMANY Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Wind-Art USA Hall 12 12D06 Represented by Plantsa Botanik
Yalova Bahçe Market TR Istanbul Hall 12 12B06 Represented by Üsküdar Dış Ticaret
Yalova Garden TR Yalova Hall 14 14F03
Yanko Tarımsal Üretim TR Mersin Hall 14 14A02-A
Yanmar The NETHERLANDS Hall 11 11A09-A Represented by Golf International
Yelken Grup TR Antalya Hall 11 11C09
Yeni Prestij Tarım Fidancılık TR Sakarya Hall 12 12B03
Yenice Seracılık – Sun Plant TR Mersin Hall 14 14A06-A
Yetkin Torf TR Bolu Hall 14 14F05-B
Zirve Peyzaj TR Antalya Hall 14 14A07
Zümrüt Çim TR Sakarya Hall 12 12D01