Yeşil'e dair herşey yeni yerinde.. Gelin ve yenilikleri keşfedin.. Ürün gruplarına göre ayrılmış 3 yeni salon ile.. Yeni alanında TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi'nde.. %75 büyüyen fuar..

görsel-21

Tüyap’a taşınan fuar toplam alanını %75 büyüttü. Daha geniş sergileme alanlarına sahip olarak düzenlenen fuarda çok daha fazla sayıda katılımcı firma, çok daha geniş ürün ve hizmet yelpazesi sunuyor. Sektörün öncüsü firmaların fuara katılımının yanı sıra, ilk kez fuarda yer alan çok sayıda firmanın varlığıyla da Flower Show İstanbul tüm profesyonellere hitap etmektedir.

Artan Ürün Çeşitliliği

Flower_Show_Istanbul8

Katılımcılara sergileme alanlarında sınırlama olmaksızın yer verilebiliyor olması, ziyaretçilere sunulan ürün ve hizmetlerin çeşitliliğinin artmasını sağlamaktadır ve bu sayede fuara “YEŞİL”e dair aranılan her şey bulunabilir. Her yıl olduğu gibi süs bitkileri, çiçekler, peyzaj uygulama ve peyzaj malzemeleri konularında dünyanın önce gelen markalarının katılımı sağlanırken, bu yıl ayrıca “peyzaj ve bahçecilik” ile ilgili tüm girdiler ve tamamlayıcı ürünlere de fuarda fazlasıyla yer verilebilmektedir. Belediyeler, inşaat şirketleri ve peyzaj uygulamacıları başta olmak üzere tüm ilgili alıcıların ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetler bir arada sunulabilmektedir.