7

Flower Show Türkiye, ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da düzenlenen bitki sektörünün dev buluşması, 2013′te 21 farklı ülkeden 286 firmanın katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmiştir.

Flower Show Türkiye, bitki ve ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslar arası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur. Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 42 farklı ülkeden gelen toplam 9.581 ziyaretçinin beğenisine sunulmuştur.

Flower Show İstanbul sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyelleriniarttırma fırsatı yaratmakta ve yurtdışındaki firmalarında Türkiye pazarına girebilmesinde önemli rol almaktadır.

Uluslararası arenada sektörün buluşma noktası olarak kendisine yer edinen, Avrasya’daki en etkin ve verimli fuar olan Flower Show Türkiye, Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 27 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 6. kez sektör temsilcilerini ağırladı.

Yakında 26-29 Kasım 2015 Flowerhow bilgilerini paylaşmaya başlayacağız.

Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,
CYF Fuarcılık A.Ş.