Yeşil'e dair her şey daha güçlü daha etkili.. Rekorlar ile kapanan 2017 yılı.. Net sergileme alanında %50 artış.. Ziyaretçi sayısında %35 artış.. 2018'de 10. yıla özel etkinlikler ile..

Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul, ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da düzenlenen bitki sektörünün dev buluşması, 14 farklı ülkeden 289 firmanın katılımı ile Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşmiştir. (2017 verilerine göre)

Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul, bitki ve ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur. Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 39 farklı ülkeden gelen toplam 15.209 ziyaretçinin beğenisine sunulmuştur.

Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerini arttırma fırsatı yaratmakta ve yurtdışındaki firmalarında Türkiye pazarına girebilmesinde önemli rol almaktadır.

Uluslararası arenada sektörün buluşma noktası olarak kendisine yer edinen, Avrasya’daki en etkin ve verimli fuar olan Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul, Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde 10. kez sektör temsilcilerini ağırlayacaktır.

Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

CYF Fuarcılık A.Ş.